oliver
beneš

Fotky vašeho

mazlíčkA

Které se jen tak neokoukají

Vítejte

Profesionální fotograf koček

Kočky jsou stejně jako pejsci členové rodiny, ale fotografie na památku mají málokdy. Možná jste o možnosti fotografování Vaší kočičky ani nevěděli. Jmenuji se Oliver a jsem fotograf koček z Průhonic, rád ale dojedu kamkoliv bude potřeba. 

Ať už se máte doma hravé koťátko nebo starého morouse, krásné fotky a vzpomínky vytvoříme s oběma 🙂

Otázky a odpovědi

Zajímá vás

Fotografování probíhá v přirozeném prostředí vašeho chlupatého miláčka – u vás doma. Veškerou techniku a svícení si dovezu přímo k Vám, pro vás tedy není potřeba žádná velká příprava nebo přejezdy 🙂

Všechny fotky, které vidíte na webu, byly vyfocené v naprosto obyčejných  domácnostech. Pomocí delších objektivů a hry se světlem dokážeme vytáhnout z místa to nejhezčí a na fotkách to zvýraznit. Samozřejmě nějaký mírný úklid domácnosti ale také pomůže 🙂

Pro fotografování koček je nejdůležitější trpělivost. Nikam nespěchám a po příjezdu se s kočičkou nejdříve seznámím a nechám jí očuchat techniku. Také samotné focení trvá klidně 3-5 hodin. Jakmile se začne kočka cítít komfortně, můžeme začít tvořit 🙂

Většina focení probíhá hledáním přirozených aktivit, které vaše kočička dělá nenuceně a s radostí, ať už je to pití z fontánky, válení se na sluníčku, schovávání se po dekou nebo terorizování plyšové myšky :). Na začátku fotografuji spíše z povzdálí a jak se kočička uvolňuje, pomaličku se dostanu blíž a otevírají se nové možnosti. 

Samozřejmě! Moc rád Vám, dětem nebo komukoliv jinému portrét s kočičkou vytvořím.

Ceník

Co nabízím

Fotografování U VÁS DOMA

2500 ,-

obsahuje:

O mně

Kdo jsem

Věnuji se primárně fotografování svateb, párů a eventů. Po zkušenostech ze zákulisí z fotografování psů jsem se sám sebe zeptal, jak je možné, že vlastně kočky žádného profesionálního fotografa nemají, a rozhodl jsem se to změnit. 

Při focení kombinuji hru se světlem, kompozicí a emocí kočiček, téměř jako kdybych pracoval při portrétním focení člověka. Kočky jsou osobnosti a cesta k nim je nevyzpytatelná, ale právě ta jejich nespoutanost a osobitost je to, co mě na celém procesu přitahuje. Práce s nimi vyžaduje notnou dávku trpělivosti a empatie a rozhodně není pro každého. Já jsem si ale kočičky zamiloval a přes všechny škrábance tak pokračuji dál.

Fotografování je pro mě práce na plný úvazek a koníček zároveň a jsem za to neskutečně vděčný. Zároveň pro vás udělám svědomitě opravdu to nejlepší, co budu umět.

Oliver Beneš

Kontakt

NAPIŠTE MI

cs_CZ