Můj přístup

Svatební fotografie

Přirozeně

Věřím v nadčasovou sílu fotografie. Šaty se vrátí, dort se rozkrájí a alkohol se vypije, ale vzpomínky nám zůstanou na celý život. Chci zachytit váš příběh autenticky a přirozeně bez zbytečných zásahů, filtrů či krokolomných póz, aby byl relevantní i za 50 let.

Lidsky

Už spoustu hostů se mých párů po svatbě ptalo, jestli jsem blízký kamarád, i když jsme se viděli podruhé v životě. Nechci aby náš vztah byl pouze jako dodavatel - klient. Společně se uvidíme před samotnou svatbou a seznámíme se, stejně tak na svatbě vždy komunikuji otevřeně a empaticky se všemi hosty. Chci, aby samotný zážitek předčil výsledné fotografie.

Moderně

Hotovou práci obdržíte v moderní online galerii s klientským přístupem. Po celou dobu spolupráce s vámi budu v kontaktu přes sociální sítě a budu vaší oporou v celém procesu.

Obsah balíčků

Co je součástí?

Předsvatební focení

Ozkoušíte si společné párové fotografování a uvidíte, že je to vlastně příjemný zážitek :). Během 30-60 minut společně vytvoříme památku na zasnoubení a zároveň můžete fotky využít například do svatební výzdoby nebo oznámení :).

Fotit se můžeme prakticky kdekoliv, hlavní je, aby byla lokace něčím důležitá pro vás. Rád také nabídnu svá oblíbená místa dle ročního období :)

online soukromá galerie

Osobní online galerie, kde máte skrze heslo přístup ke všem fotografiím a můžete je libovolně stahovat, dávat do oblíbených nebo třeba sdílet s ostatními pomocí jednoduchého odkazu.

Galerie je dostupná skrze jakékoliv zařízení a garantuji její dostupnost na minimálně 2 roky.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Po elektronické odevzdávce obsahuje balíček i tu offline :)

Dárkové balení obsahuje látkovou krabičku na magnet s gravírovanými jmény a datumem, do které se vejde až 100 tištěných fotek :).

Zároveň dostanete tištěné fotky dle Vašeho výběru a osobní poděkování.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Díky osobní schůzce u nás v Průhonicích se vzájemně seznámíme, proboříme ledy a podpoříme tím i uvolněnou atmosféru během samotného focení. 

Dozvíte se také, jak proběhne naše spolupráce od začátku do konce a obdržíte ověřené rady k ještě lepším snímkům a hladšímu průběhu svatebního dne

Pro všechny bláznivě zamilované, kteří věří, že manželství se má slavit a vzpomínky by se měly uchovávat

Balíčky

Varianty focení

01

SVATEBNÍ DEN

18 000 czk

obsahuje

02

CELÝ PŘÍBĚH

28 000 czk

obsahuje

03

Svatba v Rytířském sále Průhonický zámek

OBŘAD

6000 czk

obsahuje

cs_CZ